Спеціальні потреби

У Швейцарії відбуваються американсько-російські переговори в питанні становища в Сирії


Державний секретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров мають зустріч у Швейцарії, щоб відновити мирний процес у Сирії. Зустріч відбувається в Лозанні, де вони намагаються покласти край кількатижневим атакам на північносирійське місто Алеппо, яке бомбардують російські та сирійські урядові літаки.

У п’ятницю Лавров заявив, що в нього немає «особливих сподівань» на найновіший раунд дипломатичних переговорів.

Відомі міжнародні благодійні організації закликали в суботу до триденного припинення вогню у східному районі Алеппо, проти якого скеровані повітряні удари, щоб евакуювати хворих і поранених, а також постачити населенню оточних районів продовольство і медикаменти.

В Алеппо опинилися сотні тисяч людей. Повстанці контролюють східну частину міста, а сирійські війська – решту.

Сполучені Штати і західні союзники звинувачують Росію та її сирійських маріонеток у воєнних злочинах за бомбардування лікарень і автоколон з гуманітарною допомогою в Алеппо та в його районі.

Російські та сирійські військові твердять, що вони виступають проти екстремістів, однак застосовуючи бомби проти опозиції, вони вбивають цивільне населення, в цьому числі багато дітей.

Однак росіяни заперечують, що атакують цивільне населення, кажучи, що вони нищать лише «терористів». Цим словом вони називають сирійську опозицію.

Дивіться також: Чи депортуватимуть нелегальних іммігрантів зі США після президентських виборів?

Чи депортуватимуть нелегальних іммігрантів зі США після президентських виборів? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:17 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG