Спеціальні потреби

Сирійське місто Ракка звільнене від екстремістів «Ісламської держави»


Солдати Сирійських демократичних сил наступають на місто Ракка, яка була «столицею» екстремістів «Ісламської держави»
Солдати Сирійських демократичних сил наступають на місто Ракка, яка була «столицею» екстремістів «Ісламської держави»

Підтримувані Сполученими Штатами Сирійські демократичні сили повідомили у вівторок про звільнення останніх районів міста Ракка, які дотепер були під контролем екстремістів «Ісламської держави».

Представник угруповання, до якого входять курдські та арабські угруповання, заявив репортерам, що бої в Рацці вже закінчилися. Базована у Великобританії правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights також повідомила, що Ракку було звільнено.

Бійці Сирійських демократичних сил атакували останній опорний пункт «Ісламської держави», яким був стадіон. Вони також захопили лікарню, що служила командним центром.

Наступальна операція за звільнення Ракки розпочалася ще в червні. Вона відбувалася при повітряній та іншій підтримці з боку очолених США коаліційних військ.

Представник коаліції полковник Раян Діллон заявив у «Твіттері», що 90% території Ракки перебуває під контролем Сирійських демократичних сил.

Ракка практично була столицею «Ісламської держави», де планувалися атаки за кордоном, відзначалися перемоги в Іраку та Сирії і відбувалися страти.

Бойовики «Ісламської держави» все ще мають під своїм контролем район Дайр-ез-Заур і на південь від нього в долині річки Євфрат.

Дивіться також: Данилюк в Вашингтоні: Київ та МВФ просунулися в переговорах щодо нової формули ціни на газ в Україні

Час-Time: Данилюк про МВФ, пенсійну та земельню реформи - ексклюзив
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG