Спеціальні потреби

Філіппіни осудили сирійських повстанців за затримання миротворців ООН


Філіппіни піддали гострій критиці групу сирійських повстанців, які захопили заручниками 21 миротворця ООН на Голанських висотах у зоні відокремлення між Сирією та Ізраїлем.

В оприлюдненій у четвер заяві Міністерства закордонних справ Філіппін сказано, що затримання філіппінських миротворців є серйозним порушенням міжнародного права. Також повідомлено, що уряд співпрацює з ООН, США, Великобританією, Францією і Німеччиною, щоб домогтися звільнення заручників.

Представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив репортерам, що миротворці перевозили постачання на спостережний пункт ООН у середу, коли їх затримало приблизно 30 озброєних бойовиків.

На відеозаписі, поміщеному в Інтернеті, показано сирійських повстанців з автоколоною ООН.

Затримання миротворців сталося того самого дня, коли голова військової ради повстанців звернувся з проханням до міжнародної громадськості, щоб Вільній сирійській армії було постачено більше зброї.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG