Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон остерегла Сирію від використання хімічної зброї


Державний секретар США Гілларі Кліннтон заявила, що поведінка сирійського уряду заслуговує на догану і що його дії щодо сирійського народу «трагічні».

У зверненні до репортерів у столиці Чехії Празі, Клінтон також повторила попередження на адресу Сирії щодо застосування хімічної зброї. Вона сказала, що це питання залишається «червоною лінією» і може викликати дії з боку США.

Західні країни відкинули пряме військове втручання під час 20-місячної кризи в Сирії і застерегли від застосування хімічної зброї, що викликало б рішучу реакцію.

У понеділок сирійські опозиційні активісти заявили, що урядові сили обстрілювали передмістя Дамаска. День раніше вони провели повітряні рейди і ракетні атаки на райони, контрольовані повстанцями.

Повстанці, які виступають проти правління Башара аль-Асада, намагаються закріпити контроль над районами навколо столиці.

Тимчасом Державний департамент США висловив надію, що НАТО схвалить план про розгорнення ракет «Patriot» неподалік турецько-сирійського кордону. Туреччина попросила розгорнути ракети, щоб посилити її протиповітряну оборону.
XS
SM
MD
LG