Спеціальні потреби

Сирійські діти «забуті жертви» кризи - експерти


За даними міжнародної благодійної організації «Рятуйте дітей» (Save the Children), близько двох мільйонів сирійських дітей потребують гуманітарної допомоги. Війна, що триває вже більше двох років, вплинула на всі аспекти їхнього життя.

Чимало дітей живе в антисанітарних умовах, у них немає доступу до лікарів, тому ризик зараження інфекційними хворобами дуже високий. Крім того, багато дітей не ходять у школу. Повідомляється, що близько двох тисяч шкіл або закриті, або використовуються як тимчасові притулки для тих, хто лишився без притулку. Багато дітей страждають від недоїдання, - пишуть експерти.

В опублікованій у середу доповіді організації зазначається, що сирійські діти - забуті жертви конфлікту. Автори підкреслюють, що діти щодня бачать смерть і страждання, а при цьому вони ще позбавлені елементарної гуманітарної допомоги.

У доповіді міститься заклик до всіх причетних сторін дозволити поставки гуманітарної допомоги для потребуючих і припинити застосування вибухових пристроїв у населених районах.

Організація «Рятуйте дітей» (Save the Children) закликає бійців припинити вербування дітей-солдатів. Слідчі ООН повідомляють, що таку практику використовують як сирійські урядові війська, так і повстанці.
XS
SM
MD
LG