Спеціальні потреби

Насильство у Сирії не вщухає


Напередодні візиту до Сирії посланця ООН-ЛАД Кофі Аннана, який закликає до політичного вирішення кризи в країні, сирійські урядові сили продовжують криваву розправу над прихильниками опозиції.

За повідомленнями сирійської правозахисної організації Syrian Observatory for Human Rights, урядові війська штурмували селища у провінції Ідліб на північному заході країни у пошуках колишніх військових, які перейшли на бік опозиції і вступили до лав Вільної сирійської армії.

Сирійські опозиційні угруповання відкинули заклики Аннана розпочати діалог з урядом президента Башара аль-Асада.

Колишній генеральний секретар ООН, який планує відвідати Сирію у суботу, виступив проти озброєння повстанців, кажучи, що іноземне втручання лише призведе до погіршення ситуації в країні. Проте опозиція каже, що політичне вирішення кризи є нереалістичним за умов дальшого застосування Асадом сили проти його суперників.

Міністерство закордонних справ Китаю привітало місію Аннана у Сирії і повідомило, що наступного тижня КНР відправить до Дамаска свого посланця для обговорення кризи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG