Спеціальні потреби

У Сирії затримано 200 осіб


Баніас
Баніас

За повідомленнями сирійських правозахисних організацій, у неділю сили безпеки затримали понад 200 людей у Баніасі - через день після того, як солдати вбили 6 осіб у цьому прибережному місті, доступ до якого перекрито.

Очевидці кажуть, що щонайменше 25 танків патрулюють вулиці міста у намганнях придушити антиурядові протести.

Правозахисники повідомляють, що у суботу сирійські військовослужбовці вбили 6 людей в Баніасі, у тому числі четверо жінок, які брали участь у демонстрації.

Активісти кажуть, що перед наступом солдтів на місто у суботу, власті перервали електропостачання та телефонний зв’язок. Баніас став оплотом протестів проти президента Сирії Башара аль-Асада, який розпочав військову розправу над демонстрантами.

За даними активістів, внаслідок урядової кампанії придушення протестів у Сирії загинуло щонайменше 600 людей. Крім цього, до 8 тисяч осіб або пропали безвісти, або перебувають під арештом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG