Спеціальні потреби

У Сирії жінки і діти вимагали звільнення затриманих активістів


Протест жінок і дітей на автострадії біля сирійського міста Баніас
Протест жінок і дітей на автострадії біля сирійського міста Баніас

За повідомленням очевидців, сотні людей – переважно жінок і дітей – заблокували головну автостраду на узбережжі Сирії, щоб висловити протест проти утримування урядом активістів опозиції. Очевидці кажуть, що протестувальники зібралися в середу на автостраді між містами Тартус і Баніас, щоб вимагати звільнення сотень людей, затриманих у недалеких населених пунктах.

Західні інформаційні агентства повідомляють, що багато затриманих – це батьки і чоловіки протестувальників.

Сирійські війська і проурядові озброєні загони затримали щонайменше 200 людей після атаки у вівторок на село Байда. Захисники і активісти прав людини заявили, що сили безпеки і прихильники президента Башара Асада заблокували село, після чого йшли від хати до хати і затримували людей.

Інформаційне агентство Ассошіейтед Пресс повідомило, що сирійські органи влади звільнили приблизно 100 затриманих і привезли їх у район, де відбувалися протести, щоб, за всіма ознаками, заспокоїти протестувальників.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG