Спеціальні потреби

«Довічне ув’язнення Пукачу є належним покаранням за вбивство Георгія» - Мирослава Ґонґадзе


Георгій Ґонґадзе
Покарані мають бути не лише виконавці, але й замовники вбивства
заявляє Мирослава Ґонґадзе
У п’ятницю продовжуються судові дебати за звинуваченням генерала МВС Пукача у вбивстві українського опозиційного журналіста Георгія Ґонґадзе. У четвер державне обвинувачення попросило суд покарати колишнього керівника департаменту зовнішньої розвідки МВС України Олексія Пукача довічним ув’язненням.

Вважаючи вимогу прокуратури про довічне ув’язнення генералу Пукачу справедливою, Мирослава Ґонґадзе заявляє, що такий вирок є не повним.

«Покарані мають бути не лише виконавці, але й замовники вбивства», - заявляє Мирослава Ґонґадзе.

Представник Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко переконана, що «Сьогодні, генеральна прокуратура робить усе можливе, щоб закрити шлях до викриття замовників убивства. Досудове слідство проведено з грубими недоліками, а сам обвинувальний вирок дуже суперечливий».

Вона також вважає, що сумнівів у винуватості Пукача немає.

«Немає також сумніву в тому, що він вчинив свідомо та навмисно цілу низку тяжких злочинів з убивством включно, і повинен бути найвище покараний . Але генерал Пукач не є крайньою ланкою у цьому злочині. Він виконував замовлення на вбивство», - говорить Валентина Теличенко.
Генерал Пукач не є крайньою ланкою у цьому злочині. Він виконував замовлення на вбивство
Представник Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко
Мирослава Ґонґадзе у свою чергу піддає сумніву незалежність суду.

«Нажаль процес був цілком закритий від громадськості. У ньому не були допитані жоден з тих на кого вказав, як на замовників – колишній президент Леонід Кучма та колишній голова його адміністрації Володимир Литвин. Суд , враховуючи заперечення прокуратури, неодноразово відмовив потерпілим у допиті цих ключових свідків. Складається враження, що суд перебуває під тиском і робить все для того, щоб якомога швидше завершити процес над Пукачем і не докопуватись до реальних причин і замовників злочину», - каже Мирослава Ґонґадзе.

Представник Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко у пятницю виступить з заключним словом на судових дебатах. Вирок генералу Пукачу у вбивстві Георгія Ґонґадзе очікують найближчими днями.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG