Спеціальні потреби

Космічні сили США запустили на орбіту супутник для забезпечення зв'язку на всіх рівнях конфлікту, включно з ядерною війною


Створені у грудні Космічні сили США почали свою першу місію у сфері національної безпеки, запустивши на орбіту військовий комунікаційний супутник.

Ракета Atlas V551 з сучасним високочастотним супутником концерну Lockheed Martin стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді о 16:18 за Гринвічем.

Як заявляють у Lockheed Martin, сузір'я супутників забезпечить "глобальну, маловразливу і захищену систему зв'язку для стратегічного командування"

Супутник AEHF-6 стане шостим і останнім у сузір'ї сучасних високочастотних супутників від Lockheed Martin.

П'ять інших супутників були запущені з 2010 по 2019 рр. AEHF-6 приєднається до них близько 04:00, вийшовши на геостаціонарну орбіту.

Як заявляють у Lockheed Martin, сузір'я супутників забезпечить «глобальну, маловразливу і захищену систему зв'язку для стратегічного командування і тактичних формувань на сухопутних, морських і повітряних платформах».

Це також дасть «вищому керівництву маловразливий канал зв'язку зі збройними силами на всіх рівнях конфлікту, включаючи ядерну війну».

Відмінні риси системи: шифрування, низька ймовірність виявлення і перехоплення, стійкість до перешкод і здатність подолати електромагнітні перешкоди, створювані ядерною зброєю.

Білий дім оголосив про створення Космічних військ в грудні минулого року. Президент Дональд Трамп назвав космос «новітнім простором для бойових дій».

Дивіться також: Плавучий госпіталь ВМС США «USNS Mercy» прибув до Лос-Анджелеса

Плавучий госпіталь ВМС США «USNS Mercy» прибув до Лос-Анджелеса. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:47 0:00

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG