Спеціальні потреби

Верховний суд США відмовився винести рішення щодо кандидатів у виші


Верховний суд Сполучених Штатів відмовився винести дуже важливе рішення про те, наскільки вищі школи можуть брати до уваги справу раси учнів, які хочуть поступити у вищі навчальні заклади.

Замість того, Верховний суд вирішив передати справу до суду нижчої інстанції. Спава стосувалася білої кандидатки, якої не прийнято до Техаського університету. Колегія суддів заявила, що відкинення кандидатки вимагало «уважного вивчення» і що суд нижчої інстанції недостатньою мірою перевірив рішення університету.

Расове походження кандидатів до вищих шкіл у США – як виявляється –є дуже спірним питанням останніми роками.

Престижні виші часто намагаються диверсифікували склад студентів, приймаючи кандидатів з різних расових та етнічних груп. Інколи це веде до юридичних суперечок. Відкинуті кандидати, дуже часто білої раси, твердять, що до шкіл приймають випускників середніх шкіл з расових меншин з нижчою підготовкою.

Згідно з минулим рішенням Верховного суду, вищі школи могли брати до уваги расу кандидатів як один з «додаткових факторів» у рішенні, чи прийняти тих, чи інших кандидатів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG