Спеціальні потреби

Держдеп: Допомога Україні залежатиме від нового уряду


Під час брифінгу речниця Державного департаменту США Джен Сакі, відповідаючи на питання преси, підтвердила інформацію про те, що США ведуть переговори з ЄС щодо надання фінансової допомоги Україні.

«Як завила високий представник ЄС Кетрін Ештон, ми проводимо консультації з ЄС та іншими партнерами щодо підтримки, яку Україна може потребувати після того, як буде сформовано новий технічний уряд і країна стане на шлях економічного одужання завдяки підтримці МВФ. Усі рішення, які ми приймаємо, залежатимуть від подій в Україні та консультацій з членами нового уряду, після того, як його буде створено».

Відповідаючи на запитання журналістки, чи буде допомога надаватися саме через МВФ, Сакі сказала, що це є одним з варіантів, який зараз розглядається:
«Ми довго закликали Україну до продуктивної співпраці з МВФ та розробки програми з відновлення довготривалого добробуту. Після того як новий уряд сформовано, ми подивимося, які саме рішення та пакети допомоги ми підтримуємо».

Джен Сакі не уточнила про які суми допомоги йдеться, сказавши що це стане відомо після розгляду конкретних пакетів реформ, які запропонує новий уряд.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG