Спеціальні потреби

Білий дім знімає вимогу про щеплення від коронавірусу для іноземних туристів у США


Вакцини від коронавірусу, архівне фото. AP Photo/Ted Jackson
Вакцини від коронавірусу, архівне фото. AP Photo/Ted Jackson

У США скасовують вимоги щодо вакцинації проти COVID-19 для туристів з-за кордону, що прибувають до США. Вимога припиняє діяти з 11 травня, коли припиняє діяти стан надзвичайної ситуації у галузі охорони здоров'я через COVID-19.

Також скасовується вимога щеплення від коронавірусу для федеральних службовців, федеральних підрядників, а також викладачів і працівників медичних установ.

"Хоча вакцинація залишається одним із найважливіших інструментів для покращення здоров'я та безпеки працівників і підвищення ефективності робочої сили, зараз ми перебуваємо на іншій фазі нашої відповіді (на виклики пандемії - ред.), коли ці заходи більше не потрібні", - йдеться у повідомленні Білого дому.

В адміністрації президента США також зазначили, що із січня 2021 року смертність від COVID-19 знизилася на 95%, а кількість госпіталізацій скоротилася майже на 91%. "У всьому світі смертність від COVID-19 досягла найнижчого рівня з початку пандемії. Після загальнодержавних зусиль, які призвели до рекордної кількості майже 270 мільйонів американців, які отримали принаймні одну вакцину проти COVID-19", - повідомляє Білий дім.

Як пишуть деякі оглядачі, вакцини від коронавірусу на початку пандемії допомогли значно знизити захворюваність, однак поява нового штаму "омікрон" змінила це: за даними влади 96% американців були інфіковані цим різновидом вірусу, й він продовжує ширитись. Через це повне викорінення COVID-19 не виглядає можливим.

Проте щеплення, як і у випадку з багатьма іншими захворюваннями, залишається важливим для уникнення складних випадків захворювання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG