Спеціальні потреби

США продовжили перехідний період для ряду санкцій стосовно Дерипаски


Олег Дерипаска
Олег Дерипаска

22 травня Служба контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) оголосила про видання ліцензій в рамках українсько-російських санкцій, що стосуються компаній, які контролює, або володіє ними Олег Дерипаска, зокрема «Русал» та «Газ Груп», йдеться в офіційному повідомленні на сайті Міністерства фінансів США.

Ліцензія дозволяє американцям проводити окремі операції в рамках зменшення обсягів ведення бізнесу з «Газ Груп» та її постачальників. Такий перехідний період триватиме до 23 жовтня 2018 року.

Також OFAC продовжила можливість американським фінансовим установам обслуговувати певні обмежені операції із вже заблокованими коштами компаній Дерипски, зокрема «Русал». Ліцензія роз’яснює, що американські фінансові установи можуть обслуговувати перекази коштів, які вже заблоковано станом на 22 травня, якщо ці кошти перераховуються в рамках зменшення бізнес контактів з підсанкційними групами.

Компанія «Русал» має намір внести зміни до складу своєї ради директорів і керівництва в надії переконати американську владу скасувати санкції, через які клієнти компанії перестали купувати її алюміній, повідомили Reuters в квітні джерела, близькі до компанії.

Дерипаска також в принципі погодився скоротити свою частку в En+ після того, як американська влада допустили виняток «Русал» з списку санкцій, якщо він відмовиться від контролю над En+.

Представник Мінфіну США заявив пресі, що такий крок не може бути гарантією зняття санкцій з компанії.

Дивіться також: Звіт “Золото Москви: російська корупція у Сполученому Королівстві” – деталі

Звіт “Золото Москви: російська корупція у Сполученому Королівстві” – деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:19 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG