Спеціальні потреби

США закликають Росію негайно припинити окупацію Криму і порушення прав людини на Донбасі - доповідь Держдепу


Джон Салліван
Джон Салліван

Державний департамент назвав Китай, Росію, Іран та Північну Корею «морально недостойними» урядами, які щодня порушують права людини в своїх кордонах, стаючи «силами нестабільності».

Під час презентації звіту Держдепартаменту з дотримання прав людини у 2017 році, виконуючий обов’язки державного секретаря США Джон Салліван нагадав, що в «Стратегія США з національної безпеки» наголошує, що корупційне та слабке управління є загрозою для світової стабільності та американських інтересів.

«Деякі уряди не можуть утримувати безпеку і забезпечувати основоположні потреби власних народів, а інші просто не бажають це робити», - наголосив Салліван.

«Держави, які обмежують свободу волевиявлення і мирних зібрань, які дозволяють чинити насильство проти релігійних, етнічних та інших меншин, або завдають шкоди основоположній гідності людини є непорядними і шкодять нашим інтересам», - зазначив він.

Салліван заявив, що Сполучені Штати мають бути прикладом для інших країн, підтримуючи справедливе і ефективне управління на основі верховенства права і поваги до прав людини.

«Сполучені Штати продовжать підтримувати тих у світі, хто бореться за людську гідність та свободу», - сказав він.

«Уряд Росії надалі придушує інакодумство і громадянське суспільство, вторгається на територію сусідніх країн і підтриває суверенність країн Заходу. Ми знову закликаємо Росію припинити окупацію Криму і покласти край порушенням, скоєним очолюваними російськими силами бойовиками на Донбасі», - заявив Салліван.

Дивіться також: Час-Тайм. Рецепт зростання української економіки від ЄБРР

Час-Тайм. Рецепт зростання української економіки від ЄБРР
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG