Спеціальні потреби

Сусіди розповідають про одного з арештованих росіян, запідозрених у шпигунстві


Міністерство закордонних справ Росії сподівається, що арешт десяти осіб на території США, звинувачених у шпигунстві на користь Москви, не вплине на процес нормалізації стосунків між двома країнами.

Федеральне бюро розслідувань США звинувачує арештованих у намаганні глибоко зануритися в американське суспільство, налагодити зв’язки у впливових колах, аби опісля надавати російській владі розвідувальну інформацію. Один з арештованих – Михайло Семенко – живе на околицях Вашингтона.

«Я не міг повірити. Це був шок», – сказав Дієґо Васкес.

Дієґо Васкес живе поверхом нижче від Михайла Семенка, звинуваченого у змові та відмиванні грошей. Дієґо каже, що запідозрений у шпигунстві росіянин тримався осторонь від інших.

Сусіди майже не бачили Семенка в будинку. Фернандо Кастро побачив його вперше лише у день арешту.

Брат Васкеса Уґо йшов на роботу, коли за росіянином прийшли. Він сказав:

«Я побачив правоохоронців, але не знав що відбувається».

Американські прокурори стверджують, що разом з іншими він був засланий російською розвідкою до Америки з метою вкоренитися в американське суспільство. Васкес розповідає, що побачив підозрілу активність навколо будинку ще за кілька днів до арешту Семенка минулої неділі:

«Я помітив дві великі чорні машини запарковані поряд з будинком. Це виглядало дивно».

У документах звинувачення говориться, що Семенко зустрівся з агентом ФБР, який видавав себе за російського посадовця. Агент передав Михайлу п’ять тисяч доларів, загорнутих у газету із завданням залишити їх у таємному місці обміну. Семенко виконав це підставне завдання, після чого був арештований.

Усім звинуваченим загрожує до п’яти років ув’язнення.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG