Спеціальні потреби

Держдеп США організовує ще один спецрейс з України


Державним департаментом США, посольством Сполучених Штатів Америки в Україні організовано спеціальний чартерний рейс для громадян США, їх дітей, чоловіків або дружин та легальних постійних мешканців Сполучених Штатів для повернення додому з України.

Спецборт запланований на 15 квітня, виліт із аеропорту Kyiv, Boryspil Airport о 17:00 за місцевим часом і прибуття в місто Вашингтон, Dulles Airport (IAD) о 01:00 вночі 16 квітня. Відзначається що час відправки та прибуття може бути змінений.

Вільних місць в літаку вже немає, втім e Держдепартаменті відзначають що усі ті, хто не встиг втім і досі мають бажання лишити Україну, мають написати на електронну пошту Державного департаменту США KyivUSCitizen@state.gov, щоб потрапити до списку на потенційний наступний рейс або ж отримати спеціальні інструкції до дій.

Як повідомляється платити за переліт пасажирам поки що не потрібно, втім по поверненню в США всі, хто перебував на рейсі, пізніше все ж таки повинні будуть відшкодувати витрати за переліт державі.

Дивіться також: Вже цих вихідних кількість смертей від COVID-19 у США може сягнути піку - Інститут метрики та оцінки здоров’я

XS
SM
MD
LG