Спеціальні потреби

ООН осудила порушення угоди про припинення вогню в Південному Судані


Біженці у штаті Верхній Ніл
Біженці у штаті Верхній Ніл

Рада Безпеки ООН осудила збройні дії у двох північних штатах Південного Судану і повторні порушення угоди про припинення вогню, яку представники уряду і повстанців підписали на початку минулого року.

В оприлюдненій у неділю ввечері заяві РБ ООН сказала, що наступальна операція у штаті Єдність (Ель-Вахда) викликала великомасштабну хвилю насильства, яка змусила 100 тисяч людей залишити свої домівки і припинила постачання гуманітарної допомоги місцевому населенню.

Рада також звинуватила повстанців у започаткуванні ататки на місто Малакаль у штаті Верхній Ніл.

Блок східноафриканських країн, який намагається вести посередницькі зусилля між президентом Салвою Киїром і підтримуваним повстанцями колишнім віце-президентом Ріеком Мачаром, висловив глибоке незадоволення з приводу викликаної повстанцями хвилі насильства в Малакалі. Міжурядове управління за розвиток закликало обидві сторони дотримуватися підписаної угоди і шукати мирної розв’язки кризи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG