Спеціальні потреби

У Південному Судані загинуло щонайменше 69 людей


Солдат армії Південного Судану
Солдат армії Південного Судану

Збройні сили Південного Судану повідомили, що в сутичках між армійськими частинами і повстанцями загинуло щонайменше 69 людей. Представник Народної армії визволення Судану повідомив, що у четвер розпочалися сутички у двох багатих на нафту штатах аль-Вагда і Верхній Ніл.

Збройні сутички в Південному Судані посилились останніми тижнями, що викликало побоювання щодо стабільності регіону в час, коли він готується до незалежності від Півночі у місяці липні.

Правляча в Південному Судані партія звинуватила хартумський уряд у тому, що він постачає підготовку і зброю збройним формуванням для дестабілізації південної частини Судану і усунення регіональних лідерів перед його відокремленням від Півночі. Однак правляча на Півночі Партія Конгресу відкинула ці твердження як безпідставні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Чого очікувати від промови Байдена до нації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00
XS
SM
MD
LG