Спеціальні потреби

Бангкок пережив загрозу повені?


Бангкок пережив загрозу повені?
Бангкок пережив загрозу повені?

У понеділок рівень води у річці Чаопхрая, яка затопила північне та західне передмістя Бангкока, почав спадати. Місцеві урядовці сподіваються, що річка, яка переповнилась через велику кількість опадів, більше не становить загрози для столиці Таїланду.

Прем'єр-міністр країни заявила, що уряд у даний час зосереджений на відновленні пошкоджених повінню бар’єрів навколо міста, через які просочується вода.

Втім, мешканці районів за межами дамб потребують негайної допомоги. За словами очевидців, рівень води, який залив вулиці та будинки у північному передмісті, продовжує зростати. Десятки тисяч жителів покидають затоплені домівки.

Повені, які почалися у липні – найгірші в країні за останніх 50 років. На сьогодні внаслідок стихійного лиха загинуло понад 380 людей. Матеріальні збитки поки що важко визначити.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG