Спеціальні потреби

Угруповання аль-Шабаб повідомило про здійснення атаки в Могадишо


Після вибуху бомби біля урядового комплексу в Могадишо
Після вибуху бомби біля урядового комплексу в Могадишо

У Сомалі екстремістське угруповання аль-Шабаб заявило, що в середу воно здійснило криваву атаку в столиці країни Могадишо.

Місія Африканського Союз в Сомалі повідомила, що від вибуху перед урядовим комплексом загинуло щонайменше троє людей. Представник місії сказав, що вибух стався перед будинком спікера парламенту Шарифа Гассана Шейха Адена. Поки що невідомо, чи атака була скерована саме проти нього.

Підтримуваний Організацією Об’єднаних Націй сомалійський уряд витіснив торік угруповання аль-Шабаб з Могадишо, але це угруповання, пов’язане з терористичною мережею аль-Кайда, обіцяло продовжувати атаки. Аль-Шабаб і далі контролює частини центрального і південного Сомалі.

У Сомалі немає стабільного центрального уряду від 1991 року. Крім цього, країна одужує після нищівної посухи і голоду, в результаті яких сотні тисяч людей були змушені покинути свої домівки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG