Спеціальні потреби

Військові слухали гімн мітингувальників, стоячи струнко


Близько 200 активістів ВО «Свобода» пікетували Міністерство оборони України, вимагаючи від військовослужбовців дотримуватися нейтральної позиції під час політичної кризи в країні.

«Не можна допустити, щоб українська армія була втягнута у протистояння із власним народом», – заявив на акції заступник голови Полтавської ВО «Свобода» Микола Біляєв.

За його словами, такі спроби можна побачити у заявах працівників Міністерства оборони України, які нещодавно у зверненні до президента Віктора Януковича закликали його «вжити невідкладних заходів для стабілізації ситуації в країні».

«Ми хочемо щоб, українські військовослужбовці написали інше звернення, в якому вони засуджують злочинні дії нинішньої влади та насильство, яке відбувається по всіх куточках України», – сказав Біляєв.

Коли мітингувальники виконували Державний гімн, всі військовослужбовці, які несли варту на плацу міністерства, стояли струнко і віддавали честь.


Раніше військовослужбовці і працівники апарату Міністерства оборони України закликали президента Віктора Януковича «вжити невідкладних заходів для стабілізації ситуації в країні».

До цього міністр оборони Павло Лебедєв заявляв, що Збройні сили України не втручатимуться в конфліктну ситуацію в країні.
Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG