Спеціальні потреби

У США в католицькому монастирі від Ковід-19 померло восьмеро монахинь, четверо - в один день


Шкільні сестри Нотр Дам
Шкільні сестри Нотр Дам

У монастирі штату Вісконсин від коронавірусу померло восьмеро монахинь, четверо з них пішли з життя в той самий день. Про це повідомив місцевий телеканал TMJ4 News.

За даними місцевої влади, всі монахині були у віці понад 80 років і належали до католицької конгрегації Шкільних сестер Нотр Дам, все життя працювали вчителями молодших класів.

“Попри те, що вони старшого віку, ми не очікували, що вони підуть від нас так швидко, - розповіла сестра Дебра Марі Сіано. - Для нас це було дуже важко”.

Видання New York Post пише, що Дебра Марі Сіано - місцева лідерка Шкільних сестер Нотр Дам у Центрально-тихоокеанській провінції США. За її словами, у День подяки наприкінці листопада конгрегація дізналась, що одна із сестер захворіла на COVID-19. У наступні два тижні у ще кількох людей цього ж згромадження виявили позитивний тест на коронавірус.

За даними веб-сайту конгрегації, у середу 9 грудня в монастирі померло двоє сестер, ще двоє пішли з життя через два дні у п'ятницю, і ще через два дні - в понеділок - у закладі померло ще четверо монахинь.

Монастир для літніх сестер, де проживає 88 монахинь, оприлюднив заяву щодо дотримання необхідних заходів безпеки в час пандемії:

"Всі рекомендації Центрів із контролю та профілактики захворювань виконуються щодо догляду за сестрами, які захворіли на Ковід-19, і щоб уникнути поширення вірусу, зокрема це включає носіння масок, соціальну дистанцію та миття рук”.

Місяць тому в іншому католицькому закладі для літніх людей штату Вісконсин - у монастирі Божої Матері Ангелів, яким опікується Школа святого Франциска - впродовж місяця від коронавірусу померло шестеро монахинь. Про це повідомляли місцеві ЗМІ.

Дивіться також: Це дуже горде відчуття: військові у США одні з перших волонтерів на щеплення проти COVID-19

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в WhatsApp

XS
SM
MD
LG