Спеціальні потреби

Друга дитина-іммігрант померла під утриманням прикордонної служби США


На фото: іммігрантів відпускають після оформлення в прикордонно-митній службі США, 24 червня 2018 року, МакАллен, Техас.

Прикордонно-митна служба США замовила медичні огляди для кожної дитини, яка перебуває під її утриманням, після смерті 8-річного хлопчика з Гватемали. Це вже друга смерть дитини-іммігранта в цій установі.

Цей випадок трапився на тлі політичної суперечки у США між президентом Трампом та Конгресом щодо безпеки кордону та часткового припинення роботи уряду через запит президента Дональда Трампа про фінансування стіни на кордоні з Мексикою.

Хлопчик перебував під утриманням прикордонно-митної служби зі своїм батьком із 18 грудня. Служба повідомила у вівторок, що агент уперше помітив, що у хлопчика кашель і «скляні очі» в понеділок о 9-й ранку. Згодом він був госпіталізований і помер перед північчю, повідомляє установа.

Прикордонно-митна служба заявила, що потребує допомоги інших урядових установ для надання медичної допомоги.

Представник служби не міг відразу відповісти, скільки дітей зараз перебуває під утриманням установи. Відомо, що служба оформляє тисячі дітей – як окремо, так і з їхніми батьками – щомісяця.

Комісар прикордонно-митної служби Кевін МакЕлінен заявив у середу, що агенція має більше ніж 1500 працівників служби швидкої медичної допомоги і що офіцери щодня приймають десятки хворих дітей до лікарень.

«Пройшло більше десяти років з останнього випадку, коли дитина померла під час проходження процедур прикордонно-митної служби», – повідомив МакЕлінен в інтерв’ю CBS.

Білий дім передав запитання щодо цього випадку до Міністерства внутрішньої безпеки США. Офіцери прикордонно-митної служби і прикордонний патруль продовжують працювати, незважаючи на тимчасове припинення роботи уряду.

Дивіться також: Cкільки закриття уряду обходиться американським платникам податків?

Cкільки закриття уряду обходиться американським платникам податків? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

XS
SM
MD
LG