Спеціальні потреби

Нові санкції проти Росії. Ден Фрід, Майкл Макфол свідчать в Банківському комітеті Сенату США. Дивіться наживо українською


Сенатори Гейді Гейткамп та Джо Доннелі під час слухань присвячених оцінці ефективності санкції проти Росії
Сенатори Гейді Гейткамп та Джо Доннелі під час слухань присвячених оцінці ефективності санкції проти Росії

Комітет з банківської діяльності Сенату США сьогодні розглядає питання доцільності запровадження нових санкцій проти Росії.

Під час слухань на тему "Оцінка російських санкцій: ефективність та можливі нові кроки" сенатори заслуховують провідних експертів в санкційної політики. Серед свідків: Деніел Фрід, колишній координатор санкційної політики Державного департаменту США а також Майкл Макфол, колишній посол США до Росії.

Дивіться наживо:

Особа Майкла Макфола привертає неоднозначну увагу в Росії. Після зустрічі в Гельсінкі на спільній прес-конференції з Дональдом Трампом, Путін запропонував слідчім команди спецпрокурора США Роберта Мюллера приїхати до Росії і допитати 12 росіян, яким було висунуто звинувачення у втручанні до американських виборів 2016 року. У відповідь, Путін забажав, щоб США дозволили росіянам допитати ряд американців.

Зокрема, Москва хотіла б допитати колишнього посла США до Росії Майкла Макфола.

В рамках підготовки до можливого запровадження нового пакету санкцій проти Росії, в серпні Сенат США провів одразу два слухання на тему відносин США та Росії, а також накладених на Росію санкцій. Свідчення у комітеті з міжнародних відносин та банківському комітеті дали високопосадовці чинної адміністрації та експерти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG