Спеціальні потреби

Діалог потрібен, щоб Росія змінила свою поведінку – глава МЗС Польщі


Міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Польща підтримує багатосторонній діалог з Росією. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський у розмові з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

@PavloKlimkin записав на своїй сторінці у Твітері: «Душевна розмова з @sikorskiradek. Польща підтримує багатосторонні формати діалогу з РФ, як у Женеві чи Нормандії. Очікуємо на прогрес в Берліні».

У наступному твіті міністр закордонних справ України додав: «Радек погоджується, що з Росією треба говорити, але з головною метою: Росія повинна змінити свою поведінку».

Міністр закордонних справ Польщі у своєму Твітері висловив сподівання, що зустріч у Берліні завершиться позитивно: «Надіюсь, цього разу берлінські рішення будуть виконуватись усіма сторонами і українська територіальна цілісність відновиться».

У неділю 17 серпня у Берліні мають відбутися переговори міністрів закордонних справ України, Росії, Німеччини та Франції. Завдання української на цих переговорах, як повідомив Павло Клімкін, зупинити терористів і звільнити українських політв’язнів в Росії, зокрема льотчицю Надію Савченко.

XS
SM
MD
LG