Спеціальні потреби

У Сьєрра-Леоне – три нові випадки Еболи


У Сьєрра-Леоне – три нові випадки Еболи

Вірус Еболи виявлено ще у трьох людей з того самого села у північній частині Сьєрра-Леоне, де минулого тижня від цієї хвороби померла 67-річна жінка. Про це повідомляє влада країни.

Головний лікар Бріма Каргбо у вівторок сказав у коментарі «Голосу Америки», що ці три особи є одними з 50 людей, які є близькими родичами померлої та належать до групи ризику.

Від початку спалаху Еболи 2014 року в Сьєрра-Леоне було близько 14,000 випадків Еболи та 4,000 смертельних випадків. Однак, за словами Каргбо, останній спалах під контролем, оскільки відомо, з кого він почався.

«Ці люди перебували в одній спільноті, тому що коли померла та жінка, звісно, ніхто не знав, що це була Ебола. Тож більшість залишалися вдома, і деякі навіть брали участь у обмиванні тіл. Тому в уьому селі оголошено карантин, щоб запобігти поширенню інфекції з одного місця в інше», – сказав він.

Останній спалах тимчасово став на заваді надіям країни про оголошення її вільної від Еболи після того, як наприкінці минулого місяця з лікарні виписали останнього пацієнта, який перехворів на Еболу.

За словами Каргбо, членам цієї спільноти почали вводити експериментальну вакцину.

«Ми зробили щеплення більш як 130 людям у цій спільноті для їхнього захисту, а також щоб запобігти зараженню тих, хто міг контактувати з померлою», – сказав Каргбо.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG