Спеціальні потреби

Швеція може надати Україні гаубиці Archer та системи ППО RBS70


Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде - архівне фото
Міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде - архівне фото

Швеція може надати Україні самохідні гаубиці Archer, системи протиповітряної оборони RBS70 та інше обладнання, оголосила міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде. Таку можливість розглядають шведська Адміністрація оборонного забезпечення та Збройні сили країни, додала посадовиця в соцмережевому дописі.

На тому, що Україна потребує Archer і пртативні системи протиповітряної оборони, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив під час зустрічі в міністерстві оборони Швеції в понеділок.

“Archers” та системи повітряної оборони - цього ми потребуємо найбільше, - написав Кулеба у Twitter в дописі про свою зустріч в шведському Міноборони. - Озброїти Україну - це найкраща інвестиція в довгострокову безпеку Швеції та Європи".

Кулеба також подякував Швеції за нову допомогу Україні, що включає біля 50 мільйонів доларів оборонної допомоги і такий же обсяг гуманітарної допомоги.

Лінде у відповідному дописі заявила, що новий, сьомий, пакет оборонної допомоги Україні обсягом більше 46 мільйонів доларів - не останній пакет.

"Швеція підтримує Україну", - додала посадовиця в соцмережах.

XS
SM
MD
LG