Спеціальні потреби

Перемога України має екзистенційне значення для Європи та світу - шведський прем'єр Ульф Крістерссон


Прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон під час зустрічі із президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі, 3 січня 2023. REUTERS/Gonzalo Fuentes
Прем'єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон під час зустрічі із президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі, 3 січня 2023. REUTERS/Gonzalo Fuentes

Перемога України у російській війні має екзистенційне значення для Європи та всього світу, заявив шведський прем'єр Ульф Крістерссон під час зустрічі із президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі, повідомляє CNN. При цьому французький глава підтвердив, що Україна "як ніколи потребує нашої підтримки".

Говорячи про заявку Швеції та Фінляндії на вступ до НАТО, Макрон сказав, що Швеція може "розраховувати на підтримку та солідарність Франції". Крістерссон подякував за "сильну підтримку", додавши: "Ми зараз робимо саме те, що ми обіцяли зробити, щоб мати змогу якомога швидше вступити до Альянсу".

Раніше Голос Америки повідомляв, що з 1 січня 2023 року Швеція на півроку перебирає президентство в Раді Європи. Найбільш нагальним пріоритетом головування в організації Крістерссон назвав безпекову співпрацю та єдність позиції ЄС щодо України.

Швеція під час свого головування "надаватиме пріоритетного значення продовженню економічної та військової підтримки України, підтримці шляху до ЄС. Це вимагатиме подальших дій, як на рівні держави, так і на рівні ЄС", - вказав прем'єр.

У статті використано матеріали Reuters

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG