Спеціальні потреби

70 тисяч доларів за шлюб з громадянином США. Розкрито масштабну шлюбну аферу


Охочі отримати посвідку на проживання платили по 50-70 тисяч доларів за укладення фіктивних шлюбів

Влада США заарештувала 50 осіб у зв'язку з масштабною шлюбною аферою, націленою на обхід імміграційного законодавства. Як повідомляється в тексті звинувачення, організатори схеми базувалися в штаті Техас, а задіяні в ній були люди, які проживали в цьому штаті і у В'єтнамі.

Згідно з судовими документами, охочі отримати посвідку на проживання в США зверталися в організацію під керівництвом Ешлі Йен Нгуен і платили за послуги від 50 до 70 тисяч доларів.

Замовникам підбирали пару серед американських громадян, які співпрацювали з організацією й отримували за це частку винагороди. У деяких випадках вони також знаходили нових громадян, охочих узяти участь у схемі.

Щоб заявки на отримання посвідки на проживання мали більш правдоподібний вигляд, організація допомогла замовникам оформити альбоми з весільними фотографіями і надавала фальшиві документи, пов'язані з податками, оплатою комунальних послуг і даними про працевлаштування.

У справі висунуті різні обвинувачення щодо 96 осіб, у тому числі в укладанні фіктивних шлюбів, шахрайстві з використанням пошти, наданні неправдивих свідчень під присягою і маніпулюванні свідками.

«Укладання фіктивних шлюбів – серйозний злочин, – йдеться в заяві директора імміграційної служби Г’юстонского округу Тоні Брайсона. – Служба громадянства та імміграції зберігає тверду відданість забезпеченню національної безпеки, суспільної безпеки й об'єктивності імміграційної системи».

За словами прокурорів, серед учасників схеми були пари, які ніколи не проживали разом і не збиралися це робити, пари, що познайомилися лише перед подачею заяви на укладення шлюбу, і ті, хто уклав шлюб згідно з фінансового угодою, укладеною з організацією Нгуєн.

Процес отримання посвідки на проживання для чоловіків і дружин громадян США вельми клопіткий: Служба громадянства та імміграції вимагає надати такі документи, як свідоцтво про укладення шлюбу, контракт на спільну оренду житла або документи про спільне володіння житлом, фінансові документи, а також письмові заяви людей, які б підтверджували, що заявники дійсно перебувають у шлюбі.

Крім того, подружжю необхідно заповнити різні анкети і пройти співбесіди, де їх попереджають, що надання неправдивої інформації загрожує кримінальним переслідуванням.

Дивіться також: Музична терапія: як музика лікує

Музична терапія: як музика лікує. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:58 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG