Спеціальні потреби

Шериф-республіканець погрожував депортувати коханця назад до Мексики?


Екс-кандидат у Конгрес можливо надто гостро сприйняв розрив стосунків з чоловіком, з яким познайомився в Інтернеті.

Шериф південного штату Арізона Пол Бабу, який висувався в кандидатом у Конгрес від Республіканської партії потрапив у центр скандалу, що може поховати його політичну кар‘єру.

Колишній коханець поліцейського, чоловік на ім‘я Хосе стверджує, що після розриву відносин, які зав'язались через Інтернет, Пол погрожував депортувати його у Мексику, якщо він порушить мовчанку про його сексуальну орієнтацію.

Шериф визнає існування романтичних відносин з мексиканцем, втім заперечив факт погроз.

"Ні я особисто, ні жодна людина від мого імені ніколи не погрожувала цьому чоловіку депортацією", - заявив під час прес-конференції поліцейський.

Республіканська партія, яка раніше підтримувала Пола Бабу на виборах до Конгресу відома жорсткою позицією щодо нелегальної міграції до США та одностатевих шлюбів.

Штат Арізона межує із Мексикою.

Шериф південного штату Арізона Пол Бабу, який висувався в кандидатом у Конгрес від Республіканської партії потрапив у центр сексуально – імміграційного скандалу, що може поховати його політичну кар‘єру.

Під час прес-конференції головний поліцейський вперше публічно визнав свою гомосексуальну орієнтацію.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG