Спеціальні потреби

Сенатор США розповіла як подорож до українського колгоспу змінила її життя


Сенатор Джоні Ернст
Сенатор Джоні Ернст

Не всі знають, що сенатор США Джоні Ернст, яка їздить на мотоциклі Harley, є бойовим ветераном а також першою жінкою-сенатором штату Айова, провела час в колгоспі в Україні.

Про це пише американське видання Independent Women’s Forum.

«Ні, майбутній сенатор не змовлялась з іноземною державою. Ернст брала участь в програмі сільськогосподарських обмінів Інституту миру штату Айова. Її обрали для подорожі до України, яка тоді ще входила до складу Радянського Союзу», - повідомляє журналіст.

Вони прагнуть свободи і вони дуже сильно хотіли знати про те як це бути американцем, мати права та можливості, які ми маємо
Джоні Ернст про українських колгоспників

Хоча Ернст виросла на фермі в Айові, допомагаючи сім’ї справлятись з роботою, включаючи і, наприклад, допомогу в каструванні свиней, вона побачила, що умови життя в українському селі відрізнялись від більш заможних США. Вона також познайомилась з людьми, які прагнули тих свобод, що їх американці часто сприймають як належне.

Спілкуючись з людьми, яких вона зустріла в Україні, Ернст побачила, що «вони прагнуть свободи і вони дуже сильно хотіли знати про те як це бути американцем, мати права та можливості, які ми маємо».

Час, який Ернст провела в колгоспі, змінив її життя, йдеться в статті.

Батько Ернст Ричард Кулвер та багато інших членів родини служили в збройних силах США. Ернст також розмірковувала про цей шлях. Однак, коли вона побачила життя у колгоспі, вона зробила остаточний вибір. «Я подумала, що будучи у війську, я відіграю свою роль в тому, щоб ця республіка жила і розвивалась», - згадує сенатор.

Зробивши карколомну кар’єру в політиці, Ернст ніколи не забуває, що виросла в аграрній Айові. «Коли люди мене питають як мені подобається Вашингтон, - говорить сенатор. – я кажу, що він мені так подобається, що я повертаюсь до Айови на кожні вихідні».

Дивіться також: Пілотний проект в Каліфорнії: замість ліків - персоналізоване здорове харчування

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG