Спеціальні потреби

Шульц: конфлікт на Донеччині не завадить євроінтеграції України


Мартін Шульц
Мартін Шульц

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц, який у п’ятницю прибув з візитом до Києва, каже що конфлікт на сході України не завадить європейській інтеграції. У свою чергу, в ході зустрічі з ним президент України Петро Порошенко висловив подяку ЄС за продовження санкцій проти Росії і заявив, що вже у наступні 6 років Україна має бути готова подавати заявку на членство у Європейськму Союзі, бо зрештою саме цю мету і переслідують реформи в країні.

Європейський гість дав зрозуміти, що кинутий Росією виклик територіальній цілісності України, не завадить ані євроінтеграції України, ані співпраці між Києвом та Брюсселем:

«Незаконна анексія Криму не може завадити Україні рухатись до членства у Європейському Союзі, і не завадить нам вважати Україну союзником та формувати нашу співпрацю на основі спільних європейських цінностей».

Як відомо, у червні ЄС продовжив до 23 червня 2016 року дію санкцій, введених менше року тому проти Росії. Вважається, що збройний конфлікт в Україні переслідує мету недопустити інтеграцію України до євроатлантичниої безпекової та політичної системи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG