Спеціальні потреби

За надання Україні летальної зброї виступив кандидат на командувача НАТО


На слуханнях у Конгресі США Кертіс Скапарротті, відповідаючи на запитання сенатора Джона Маккейна, не виключив можливості постачання Україні «Джавелінів», які здатні вражати добре захищені цілі.

Кандидат на чільні військові командні посади США й НАТО в Європі виступив за те, щоб США надали Україні також летальні озброєння, щоб протистояти силам Росії й підтримуваним нею сепаратистам на сході України, - йдеться у повідомленні видання DefenseNews.

Генерал армії США Кертіс Скапарротті (Curtis Scaparrotti) на слуханнях у четвер у Сенатському комітеті з питань збройних сил додав, що серед зброї, необхідної, на його думку, Україні для захисту свого суверенітету, є також протитанкові ракетні комплекси «Джавелін» (Javelin), здатні вражати добре захищені цілі.

Про це він сказав відповідаючи голові комітету сенатору Джону Маккейну, який конкретно запитав про необхідність надання Україні саме «Джавелінів».

Крім того, Скапарротті, що є кандидатом на посади головнокомандувача об’єднаних сил НАТО в Європі і командувача військ США в Європі, підтримує оголошені раніше плани постійної дислокації в Європі додаткової танкової бригадної тактичної групи військ США, щоб протистояти агресивним діям Росії.

Також він висловився за те, щоб дислокувати в Середземному морі авіаносець США, щоб цим дати «стратегічний сигнал» Росії, а також Іранові.

У США багато політичних і військових діячів виступають за надання Україні летальної зброї.

Зокрема, нинішній головнокомандувач об’єднаних сил НАТО в Європі і командувач військ США в Європі генерал Філіп Брідлав, який завершує роботу на цих посадах і якого має замінити Кертіс Скапарротті, теж рекомендував владі США не обмежуватися лише нелетальною військовою допомогою Україні.

Дивіться також: Андрій Козирєв: Авантюризм Кремля загрожує Росії хаосом та колапсом

Андрій Козирєв: Якщо Москва не припинить свої авантюри, усе закінчиться хаосом. Відео.
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:25 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG