Спеціальні потреби

Надія Савченко повернулася в Україну


Надія Савченко повернулася на Батьківщину. Про це вже говорять не тільки в Україні, але вістка про помилування і зівльнення ув’язненої в Росії українки розійшлася по всіх країнах світу.

Тепер Віра Савченко просить ЗМІ дати Надії час на відпочинок.

Раніше під час спільної прес-конференції з Надією Савченко президент України Петро Порошенко заявив, що звільнення Надії – це лише початок процесу звільнення українських заручників.

«Це лише початок, бо ми чекаємо повернення додому Солошенка Афанасьєва, Сенцова, Кольченка, багатьох українців, які перебувають зараз у заручниках як в Росії так і на окупованій території. І дуже приємно, що зараз Надія долучиться до цієї боротьби», – сказав Петро Порошенко

В аеропорту «Бориспіль» під час спілкування з журналістами Надія Савченко подякувала людям за підтримку.

Надія Савченко спілкується із журналістами
Надія Савченко спілкується із журналістами

«Якби люди не говорили, то політики б мовчали вічно, тому дякую людям. Хочу сказати дякую тим, хто бажав мені добра, тому що завдяки вам я вижила. Дякую тим, хто бажав мені зла, тому що на зло вам я вижила. Дякую тим, хто був в байдужим, дякую за те, що не заважали», – сказала вона.

«Я готова покласти своє життя на полі бою за Україну», – також заявила Савченко.

Офіційно про приземлення літака Надії Савченко повідомив у Twitter президент України.

Раніше сьогодні ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що Надія Савченко, ув’язнена в Росії, повертається до України після обміну, а двоє російських громадян Олександр Александров і Євген Єрофеєв, ув’язнені в Україні після того, як були затримані на Донбасі рік тому, летять до Росії в рамках обміну.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG