Спеціальні потреби

10 прогнозів майбутнього Савченко із США та привітання зі звільненням, які необхідно прочитати


Все більше високопосадовців та законодавців США вітають Надію Савченко зі звільненням, у якому бачать результат спільних зусиль усього світового співтовариства.

1. "Надію Савченко звільнено! Це доводить, що спільні зусилля вільного світу спрямовані на досягнення правосуддя приносять результат", - пише сенатор США Роб Портман.

2. "Давайте не забувати про українських політв'язнів, які все ще утримуються у Росії", - додав законодавець у іншому повідомленні.

3. "Нарешті звільнено українського патріота Надію Савченко, яку несправедливо утримували у Росії", - твітує сьогодні посол США в ООН Саманта Пауер.

У середу стало відомо, що рішення про обмін української льотчиці Надії Савченко на російських спецназівців Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова було узгоджено під час телефонних переговорів "нормандської четвірки".

4. "Радий, що Савченко дома. Її сила та дух - привід для гордості України та показують, що Путін не переможе", - відзначив сьогодні конгресмен Еліот Енґель, член Комітету з питань закордонних справ Палати представників Конгресу США.

5. "Я відчуваю значне полегшення через те, що сьогодні Надія Савченко на волі", - пише сенаторка США Джін Шагін, яка відома тим, що при особистій зустрічі із президентом України Петром Порошенком заявила йому, що боротьба із корупцією має починатись із нього самого.

6. "Не просто так Надію Савченко називають героєм України" - твітує конгресмен США Адам Кінзінґер.

Сьогодні після візиту до Адміністрації Президента України Надія Савченко приїхала у штаб партії "Батьківщина", від якої була обрана депутатом ВР.

Оглядачі констатують - Надія Савченко може вплинути на розвиток ситуації у країні, як політик.

7. "Чекаю першого опитування, у якому Савченко зарахують у політики" - журналіст AP Наталія Васильєва.

Ключові для політичного майбутнього Савченко моменти вже порахував журналіст Ян Бейтсон, який висвітлює події в Україні для ряду провідних західних ЗМІ.

8. "Ось на що треба звертати увагу після повернення Савченко до України: Як вона та інші поведуть себе щодо інших утримуваних у Росїі? Наскільки швидко Савченко призвичаїться до політичного життя? Вона була впливовим голосом, але чи зможе вона проштовхувати законопроекти? Чи піде вона за Тимошенко, чи займе власну позицію? І Савченко і Тимошенко мають сильну волю... Яку позицію Савченко займе щодо Мінських угод та спеціального статусу Донбасу. Вони вже непопулярні, а її позиція може вплинути на громадську позицію. Чи стане Савченко реальною опозицією до коаліції Гройсмана? Вона теж прийшла з Майдану і розчарована станом реформ", - відзначив журналіст у серії твітів.

9. "Тепер Савченко може стати політичною суперзіркою, або ж - швидко згаснути. Політика в Україні це брудна справа, а чесних не цінують", - пише український журналіст-міжнародник Максим Еріставі, який користується значним впливом серед західних політиків та ЗМІ.

10. Нарешті Наталія Мозговая, журналіст Російської служби "Голосу Америки" просто констатує:

"Прийшов час міняти хештеги на ".

Дивіться також: Координатор політики санкцій у Держдепі: У разі наступу Росії можуть бути нові заходи

Координатор політики санкцій у Держдепі: У разі наступу Росії можуть бути нові заходи. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG