Спеціальні потреби

Король Саудівської Аравії обіцяв реформи і робочі місця


Король Саудівської Аравії Абдулла промовляє до народу
Король Саудівської Аравії Абдулла промовляє до народу

Король Саудівської Аравії, в намаганні запобігти заворушенням, які продовжуються в деяких країнах регіону, запропонував мільярди доларів на соціальні виплати, місця праці та житло для своїх підданих і обіцяв провести реформи.

У короткій телевізійній промові до народу, з якою виступив після молитовних зібрань, король Абдулла високо оцінив свої сили безпеки за допомогу у втримання стабільності в країні під час недавніх протестів. Він обіцяв також підтримку релігійній поліції і органам правопорядку.

Після закінчення промови короля ведучі телевізійної програми прочитали ряд королівських указів. Вони стосувалися збільшення мінімальної зарплати державних службовців до 800 доларів місячно, асигнування 66.7 мільярдів доларів на будівництво нового житла і працевлаштування 60 тисяч людей у секторі безпеки та внутрішніх справ. Уряд також обіцяв вдатися до антикорупційних заходів.

На початку цього місяця уряд Саудівської Аравії заборонив протести, хоча з того часу відбулося кілька невеликих демонстрацій.

Уже раніше король Абдулла обіцяв стимули для втримання спокою в країні. Минулого місяця він доручив збільшити на 15% зарплату державних службовців і витрати на деякі соціальні програми.

XS
SM
MD
LG