Спеціальні потреби

В Саудівській Аравії заарештовано екстремістів аль-Кайди


Мекка - місце щорічної прощі хадж
Мекка - місце щорічної прощі хадж

Саудівська Аравія повідомила, що протягом останніх восьми місяців в країні заарештовано 149 осіб, які мали ймовірні зв’язки з угрупованням аль-Кайда. У п’ятницю Міністерство внутрішніх справ заявило, що ймовірні екстремісти планували атаки проти уряду і журналістів. У заяві сказано, що серед арештованих є як саудівці, так і особи інших національностей, які мали зв’язки з 19 організаціями аль-Кайди.

За повідомленням британського агентства новин Рейтер, саудівці конфіскували в аль-Кайди майже 600 тисяч доларів, коли це екстремістське угруповання збирало кошти для поширення своєї ідеології під час щорічної прощі хадж і умри (прощі, яку можна здійснити в будь-який час).

На початку цього місяця саудівські офіційні особи заявили, що вони були готові на випадок спроб порушити правопорядок під час хаджу, який закінчився минулого тижня.

Міністр внутрішніх справ заявив, що аль-Кайда та інші екстремістські угруповання можуть спробувати проникнути із сусіднього Ємену, в якому дедалі більше терористичних груп.

XS
SM
MD
LG