Спеціальні потреби

У США згадують жертв урагану «Сенді»


Нью-йоркчани вшановують пам’ять жертв урагану «Сенді»
Нью-йоркчани вшановують пам’ять жертв урагану «Сенді»
Мешканці прибережних районів міста Нью-Йорк і сусіднього штату Нью-Джерсі у вівторок запалювали біля своїх будинків ліхтарі і свічки з нагоди першої річниці руйнівного урагану «Сенді».

Потужний супершторм завдав величезних збитків східному узбережжю Сполучених Штатів.

Розташовані неподалік від берега райони Нью-Йорка і Нью-Джерсі постраждали від сильної повені. Вода затопила тунелі метро і знищила сотні будинків, мільйони мешканців на кілька тижнів залишилися без світла.

У заві з приводу першої річниці стихійного лиха президент Обама закликав американців вшанувати пам'ять жертв урагану і не забувати про сім'ї загиблих. За його словами, хоча ще не всі будинки і підприємства відновлені після шторму, торішня трагедія ще раз нагадала про «силу духу і стійкійсть американського народу».

Ураган «Сенді», що обрушився на Нью-Йорк, Нью-Джерсі і Нову Англію, забрав життя більше 100 людей і завдав країні збитків у розмірі 65 мільярдів доларів.

Федеральний уряд виділив мільярди доларів на допомогу постраждалим. У понеділок влада оголосила план щодо надання чергової партії допомоги: п'яти штатам і місту Нью-Йорк буде виділено ще 5 мільярдів доларів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG