Спеціальні потреби

Дружина тренера-розбещувача ігнорувала крики його жертв


Дружина тренера-розбещувача ігнорувала крики його жертв
Дружина тренера-розбещувача ігнорувала крики його жертв

Дружина колишнього помічника тренера футбольної команди університету Пенсильванії Джеррі Сандускі, якого звинувачують у розбещенні його учнів, могла бути його спільницею.

Кількість потерпілих у справі Сандускі збільшилась до десяти. Один з молодих чоловіків, заявляє, що Сандускі силоміць утримував його у підвалі власного будинку. Потерпілий – якому на час подій було 10-12 років – заявляє, що тренер неодноразово чинив над ним сексуальну наругу. Принаймні одного разу дружина тренера знала, що той утримує у підвалі маленького хлопчика, проте ігнорувала його крики про допомогу.

Деякі інші потерпілі також заявляють, що жінка тренера, Дотті Сандускі була присутня, коли її чоловік збиткувався над ними.

Представник потерпілих у справі Бен Андреозі заявив, що у справі може з’явитись ще більше потерпілих.

«Формально йдеться про вісьмох осіб, які проходять як потерпілі від самого початку та ще двох, які долучились нині. Втім, можу сказати, що я представляю ще кількох осіб, які поки що не виступили офіційно. До них можуть приєднатись нові жертви».

Джеррі Сандускі протягом майже 30-ти років працював із футбольною командою університету Пенсильванії та є засновником благодійної організації «Друга миля», яка серед іншого організовувала футбольні табори для дітей.

4-го листопада Джеррі Сандускі, який упродовж 30-ти років працював помічником тренера футбольної команди університету Пенсильванії, було висунуто звинувачення у 40 випадках сексуального розбещення хлопчиків. Слідча комісія встановила, що в період з 1994-го по 2009-ий рік жертвами домагань та розбещень з боку Сандускі стали 8-ро дітей.

Відомо, що керівництво університету протягом багатьох років замовчувало повідомлення про дії Сандускі та не зверталось до правоохоронців, не зважаючи на заяви свідків.

Так у 2002-му році директор спортивної програми університету Пенсильванії Тім Карлі та віце-президент університету з фінансів та ділових справ Гарі Шульц не відреагували на повідомлення одного з тренерів, який випадково став свідком того, як Сандускі ґвалтував дитину.

У США, тренери футбольних команд університетів часто є найбільш високооплачуваними працівниками в структурі університетів та заробляють більше, ніж очільники вузів. Футбольні команди приносять до бюджету університетів величезні кошти та є загальновідомими брендами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG