Спеціальні потреби

У святковий сезон кількість покупців у США зросла на 9%


Святковий сезон покупок, який у США почався ще минулого тижня з Дня подяки, уже дає обнадійливі для економіки результати. Національна федерація роздрібної торгівлі говорить, що кількість американців, які ходили по магазинах, а також робили покупки он-лайн у так звану чорну п’ятницю значно зросла порівняно з минулим роком. Тож продавці сподіваються, що понеділок, який був днем он-лайн розпродажів, і який у США називають кібер-понеділком, покаже не гірші результати. Ну і звичайно, різдвяно-новорічний сезон розпродажів ще попереду.

Лише за останні святкові дні близько 200 мільйонів американців з огляду на низькі ціни зробили чимало покупок. Національна федерація роздрібної торгівлі говорить, що це на 9% більше, ніж минулого року. Аналітики кажуть, що збільшилась не лише кількість покупців, але й сума грошей, яку вони витратили.

Чорна п’ятниця вважається показовим днем для продавців, адже саме в цей день магазини виходять на прибутковість. Террі Лундгрен – виконавчий директор однієї з крамниць мережі «Мейсис» говорить, що показник високих продажів дуже важливий для економіки країни:

«Роздрібна торгівля і ресторанний бізнес створюють 20% усіх робочих місць у США. Тож якщо ми працюємо добре і маємо прибутки, ми виводимо країну із складної економічної ситуації, це призводить до створення нових робочих місць і всього, що з цим пов’язане».

Федерація роздрібної торгівлі зазначає, що кожен з покупців протягом минулих святкових днів витратив в середньому 365 доларів, що на 20 доларів більше ніж минулого року. Це хороша ознака, особливо для кібер-понеділка – дня, в який, за приблизними оцінками фахівців, близько 100 мільйонів покупців мали вийти в Інтернет за покупками. Очікується, що он-лайн продажі зростуть аж на 30% порівняно з минулим роком. Адже нинішні технології дозволяють купувати не лише з дому чи роботи, але й навіть з мобільного телефону.

Витрати покупців – складають 70% економіки США. Втім, той факт, що американці стали витрачати більше, не достатньо аби додати впевненості інвесторам. Їх продовжує непокоїти економічна криза у Європі, що напряму впливає на ринок цінних паперів у Сполучених Шатах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG