Спеціальні потреби

Рибак: поняття «конституційний акт» немає в регламенті Ради


Голова Верховної Ради Володимир Рибак заявляє, що відповідно до чинного законодавства України, конституційний акт не може бути зареєстрований у парламенті.

«Немає такого поняття, як «конституційний акт», у регламенті Верховної Ради, юристи дали мені висновок, і я не можу цей акт реєструвати, тому що Верховна Рада ухвалює закони і постанови, а не політичні акти», – сказав Рибак.

Спікер також заявив, що у разі, якщо опозиція зареєструє проект постанови, то він готовий внести його на розгляд у залі. «Я винесу його, але я хочу, щоб було взаєморозуміння», – сказав Рибак.

За його словами, стосовно внесення змін до Конституції і повернення до Основного закону 2004 року проводитимуться наради керівників фракцій народних депутатів.

Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк вимагає зареєструвати у парламенті конституційний акт і проект постанови про редакцію Конституції 2004 року, завтра внести їх до порядку денного, щоб вони пройшли відповідні профільні комітети, а в четвер, 20 лютого поставити їх на голосування.

Передрук з "Радіо Свобода"
XS
SM
MD
LG