Спеціальні потреби

МЗС: щонайменше 3600 російських військових незаконно перебувають в Україні


Російський солдат в Україні
Російський солдат в Україні
На сьогоднішній день на території України, за попередніми даними, незаконно перебувають близько 3600 російських військовослужбовців, повідомляють в українському Міністерстві закордонних справ.

«Є підтверджені факти, фото- і відеодокази. І я хочу сказати, що, за попередніми оцінками компетентних органів, на території України перебувають близько 3600 військовослужбовців зі складу військових частин і об’єднань Збройних сил Росії, що не мають права перебувати на території України», – повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, коментуючи заяви представників Росії про відсутність російських військовослужбовців у Криму.

За його словами, компетентні органи України продовжують уточнювати цю інформацію.

Як заявив Перебийніс, встановлено, що російські військові представлені військовими підрозділами з Аханкали (Чечня), міста Владикавказу, Кубинки (Московська область), Тольятті (Самарська область), Іваново, Пскова й Ульяновська.

Перебийніс додав, що наразі російська сторона вживає заходів для маскування підрозділів Збройних Росії, що перебувають на території України, передусім у зв’язку з прибуттям моніторингової місії ОБСЄ до Криму.

Раніше міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в Криму російських військ немає.

Україна вимагає від Росії відвести військових від об’єктів українських Збройних і Військово-морських сил.

За даними ОБСЄ, 35 неозброєних військових спостерігачів з 18 країн-членів організації вирушили в Україну на прохання української влади. Очікується, що ця місія ОБСЄ триватиме з 5 до 12 березня.
Передрук з "Радіо Свобода"

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG