Спеціальні потреби

Росія тимчасово стримує санкції проти Сполучених Штатів


Президент Володимир Путін заявив, що Росія поки що стримається із накладенням санкцій на Сполучені Штати у відплату на американські санкції проти Росії з приводу української кризи.

Це повідомлення надійшло в час, коли в п’ятницю Рада Федерації одностайно проголосувала за прийняття Криму до складу Росії. Державна дума схвалила договір у четвер, через чотири дні після того, як мешканці Криму проголосували за відокремлення від України і приєднання до Росії. Президент Путін і кримські лідери підписали договір у вівторок.

У п’ятницю генеральний секретар ООН Пан Гі Мун мав зустріч з виконуючим обов’язки президента України Олександром Турчиновим і прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком для обміркування способів розв’язки кризи. У четвер Пан Гі Мун зустрівся в Москві з Володимиром Путіним і міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. Пан Гі Мун закликав російського лідера запобігти будь-якому «ненавмисному інциденту» на території України або поблизу її, який міг би збільшити напруженість у неспокійному районі.

У четвер президент США Барак Обама повідомив про додаткові санкції проти Росії. Виступаючи в Білому домі, Обама сказав, що він накладає санкції на більше окремих осіб і банк, які причетні до окупації Кримського півострова. Раніше США наклали обмеження на подорожування і економічну діяльність кількох провідних росіян, причетних до агресії в Криму.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG