Спеціальні потреби

В Китаї та Європі привітали кроки з продовження ядерної угоди США та Росії


Голосування відбулося на наступний день після телефонної розмови президентів США і Росії

В Державній Думі Росії підтримали продовження дії угоди Росії та США New Start (СНО-3) про скорочення наступальних озброєнь.

Наступним кроком після продовження угоди СНО-3 між США та Росією мають стати переговори щодо ширших угод про контроль над озброєннями. Про це у середу заявила у Twitter міністерка закордонних справ Швеції Анн Лінде, відзначивши, що її країна довгий час підтримувала продовдження договору.

У середу нижня палата російського парламенту оперативно схвалила продовження останнього американо-російського договору про контроль над ядерними озброєннями за кілька днів до закінчення терміну його дії.

Державна Дума одноголосно проголосувала за продовження договору СНО-3 на п'ять років.

Голосування відбулося наступного дня після телефонної розмови президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна, у якій вони висловили задоволення обміном дипломатичними нотами про продовження договору.

Продовження СНО-3 привітали і в уряді Китаю.

"Ми вітаємо продовження СНО-3 США та Росією. Це сприяє глобальній стратегічній стабільності, міжнародному миру та безпеці та відповідає прагненням міжнародної спільноти. Ми сподіваємося, що дві сторони незабаром завершать усі відповідні процедури", - йдеться у заяві Міністерства закордонних справ країни.

Голосування у Думі привітав Жон Вольфсталь (John Wolfstahl), американський експерт із ядерної безпеки.

"Це сприяє безпеці Америки та допомагає створити умови для подальших переговорів із Росією щодо зменшення ядерних ризиків", - твітує Вольфсталь.

Дивіться також: Маски як модний аксесуар: як досягнути балансу між функціональністю і красою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG