Спеціальні потреби

Британія та Росія зміцнюють дипломатичні відносини


Ліворуч: міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ під час зустрічі з російським колегою - Сергієм Лавровим
Ліворуч: міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ під час зустрічі з російським колегою - Сергієм Лавровим

У середу міністр закордонних справ Великобританії Вільям Гейґ зустрівся з президентом Росії Дмитром Медведєвим та міністром закордонних справ Сергієм Лавровим. Британський високопосадовець зазначив, що Москва і Лондон мають тісніше співпрацювати для вирішення питань глобальної безпеки. У свою чергу міністр Лавров додав, що дипломатичний діалог є найкращим методом вирішення суперечливих питань у відносинах обох урядів.

Напруження між двома країнами загострилось після отруєння колишнього агента КГБ – Олександра Литвиненка чотири роки тому. Британія вимагає екстрадиції головного підозрюваного у скоєнні злочину – колишнього шпигуна КГБ і теперішнього урядовця – Андрія Лугового. Втім Москва відмовила у видачі Лугового, заявляючи, що чинна конституція країни забороняє екстрадицію російських урядовців.

Іншою причиною послаблення відносин між Росією та Великобританією став російсько-грузинський конфлікт і підтримка Росією Абхазії і Південної Осетії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG