Спеціальні потреби

Продовжуються американсько-російські розмови щодо Сирії


Повітряні атаки в Сирії (фото Міністерства оборони Росії)
Повітряні атаки в Сирії (фото Міністерства оборони Росії)

Представники оборонних відомств США і Росії вели в середу додаткові розмови про процедури безпеки в ході повітряних операцій у Сирії.

Міністр оборони США Еш Картер заявив у вівторок, що переговори приносять результати і що він розраховує на досягнення в найближчому часі угоди, яка допомогла б запобігти інцидентам у повітрі між американськими та російськими літаками.

У вівторок Міністерство оборони Росії оприлюднило заяву, в якій сказано, що вже готові пропозиції, які будуть надіслані американській стороні.

Міністр Картер заявив, що американська операція, скерована проти угруповання «Ісламська держава» в Сирії, не зміниться. Він також закликав росіян відмовитися, за його словами, від «провальної стратегії», яка веде у неправильному напрямку і стратегічно короткозора.

У середу міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що США відмовилися взяти участь у ширших розмовах про координацію зусиль у Сирії. Таку пропозицію обмірковував на форумі у вівторок президент Путін, який сказав, що російську делегацію представників збройних сил і службовців органів безпеки очолював би прем’єр-міністр Дмитро Медведєв.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG