Спеціальні потреби

Третина росіян – західні санкції створили для них проблеми


Левада-Центр
Левада-Центр

Результати опитування громадської думки, проведеного незалежним Левада-Центром, вказують на те, що лише третина росіян кажуть, що західні санкції, накладені на їх країну за дії в Україні, спричинили для них проблеми.

Відповідаючи на запитання, 27% заявили, що санкції спричинили «досить серйозні» проблеми для них та їхніх родин, тоді як сім відсотків сказали, що вони створили «дуже серйозні» проблеми.

Однак 37% респондентів заявили, що, на їхню думку, санкції можуть створити «досить серйозні» проблеми для них та їхніх родин, тоді як 10% сказали про можливість створення«дуже серйозних» проблем.

На запитання про те, як Росія повинна відповісти на західні санкції, 69% респондентів сказали, що країна повинна продовжувати свою політику, незважаючи на санкції, тоді як 21 % заявив, що Росія повинна «шукати компромісу та «іти на поступки».

Результати опитування, яке проведено між 23 і 26 січня, опубліковано у вівторок.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG