Спеціальні потреби

ОБСЄ: Вибори в Росії були явно «перекошені» на користь Путіна


Міжнародні спостерігачі вважають, що президентські вибори в Російській Федерації проводилися з перекосами на користь Володимира Путіна, який здобув вирішальну перемогу у першому турі голосування у неділю.

У заяві Організації з безпеки і співробітництва в Європі вказується на відсутність реальної конкуренції і зазначається, що зловживання урядовими ресурсами забезпечило ситуацію, коли ні в кого не викликало сумнівів, хто стане переможцем.

У заяві ОБСЄ говориться, що Володимиру Путіну дано явну перевагу щодо доступу до ЗМІ, а виборці мали обмежений вибір кандидатів з уваги на завищені вимоги для реєстрації претендентів. Міжнародні спостерігачі також вказують на порушення на майже третині всіх виборчих дільниць.

Сьогодні, опозиційні лідери в Росії планують провести мітинг біля Кремля, на якому протестуватимуть проти, як це вони вважають, фальшивих виборів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG