Спеціальні потреби

«Єдина Росія» втратила більшість у Державній думі


Активісти російської опозиції
Активісти російської опозиції

Правляча партія прем’єр-міністра Володимира Путіна «Єдина Росія» несподівано зазнала значних втрат на парламентських виборах. Лідер, який протягом понад десятиліття домінував політичне життя країни, заручився значно меншою підтримкою, ніж у минулому.

Після підрахунку 96% виборчих бюлетенів, за всіма ознаками, партія «Єдина Росія» здобула 238 із 450 місць у Державній думі. На виборах у 2007 році вона мала 315 міць у нижній палаті парламенту.

Спостерігачі Організації з питань безпеки і співробітництва в Європі повідомили про багато порушень виборчих законів на користь «Єдиної Росії». ОБСЄ каже, що часті процедурні порушення пов’язані з підрахунком бюлетенів, підробленими бюлетенями і відсутністю справедливості.

Передбачувані результати вказують на те, що партія Путіна втратить парламентську більшість у понад дві третини, яка давала «Єдиній Росії» можливість в односторонньому порядку міняти конституцію країни.

Комуністична партія отримає 92 місця, соціал-демократична «Справедлива Росія» 64 місця, а ліберальні демократи 56 місць у парламенті.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG